Aga Cichy, Essential Oil Supplies Poland

Bardzo dziękuję tłumaczom z Translatorion, którzy poświęcili wiele godzin i energii w proces tłumaczenia książki. Współpraca z tymi wspaniałymi ludźmi była najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć, szukając tłumaczy. Ich zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Trzymając w dłoniach gotowy egzemplarz, jesteśmy dumni i wdzięczni za kawał dobrej roboty. Współpraca z Martyną i Pawłem to była czysta przyjemność.

Magdalena Milert, Pieing

Współpraca z Wami to czysta przyjemność – wszystko terminowo, profesjonalnie i z opieką klienta tak, żeby pasowało. Efekty są super, bo każdy szczegół jest przegadany tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Serdecznie polecam!

EGTC TRITIA

Korzystając wielokrotnie z usług firmy Translatorion, również w zakresie tłumaczeń, które wymagały sporej wiedzy fachowej, mieliśmy okazję przekonać się, że wykonuje ona powierzone zlecenia solidnie i profesjonalnie. Firmę cechuje dyspozycyjność i terminowość. Nasza organizacja jest w pełni usatysfakcjonowana współpracą z biurem tłumaczeń Translatorion i rekomenduje firmę jako niezawodnego i rzetelnego partnera.

Anna Krężelok, Stowarzyszenie Serfenta

Translatorion to najtroskliwsi tłumacze, jakich znam. Dbają nie tylko o to, by wykonać precyzyjne tłumaczenie, ale też o to, byśmy wiedzieli, dlaczego taki, a nie inny odpowiednik polskiego słowa wybrali. Wszystkie zlecone przez nas tłumaczenia i korekty tekstów były zrealizowane profesjonalnie, nienagannie i skrupulatnie. Tłumaczone teksty dotyczyły specjalistycznych dziedzin związanych z etnografią, a mimo to nie sprawiały tłumaczom żadnych problemów. Komunikacja z nimi jest bezproblemowa, […]

Zofia Horszczaruk, Nowe Horyzonty

Korzystaliśmy z usług Translatorion przy tłumaczeniach oraz korektach językowych wielokrotnie przy różnego rodzaju dokumentach i materiałach. Od rozbudowanych wniosków o dofinansowanie, skierowanych do ośrodków europejskich, po luźne notatki prasowe. Za każdym razem komunikacja z tłumaczem przebiegała bardzo sprawnie, profesjonalnie i miło. Jestem pewna, że będziemy korzystać z usług firmy jeszcze nie raz.

Magdalena Wermińska, HCM Deck

Staranne, rzetelnie wykonane tłumaczenie zarówno w kwestii gramatycznej, jak i merytorycznej. Bardzo sprawna i profesjonalnie przeprowadzona komunikacja w trakcie wykonywania zlecenia. Za każdym razem współpraca przebiega bardzo pomyślnie, a wykonane zlecenia docierają do nas na czas. Bardzo doceniamy również otrzymywany feedback, który świadczy o szczególnym podejściu do każdego zadania. Bardzo polecam Translatorion!

Beata Mońka, Zamek Cieszyn

Dobrze mieć w tłumaczach partnerów, którzy nie tylko rzetelnie przetłumaczą tekst, ale też z uwagą wszystko przeanalizują i podpowiedzą, co ewentualnie zmienić, żeby czytało się lepiej. I zrobią to szybko, solidnie, z wyczuciem i dużą świadomością językową. Współpraca z Translatorion to dla nas zawsze pozytywne doświadczenie.

Leszek Pietrzkiewicz

Translatorion działa szybko, proaktywnie i inteligentnie. W czasie współpracy – która trwa już od 2014 roku – Martyna i Paweł są zawsze pomocni i otwarci, proponują różne rozwiązania i oferują wszechstronne wsparcie językowe. Tłumaczenia i korekty realizują z pełnym zrozumieniem specyfiki danego biznesu.

Urszula Szwed, Dinksy

Współpracę z Translatorion polecam wszystkim tym, którym zależy na jakościowym i wartościowym tłumaczeniu. Mądrym, przemyślanym i pogłębionym. Martyna i Paweł bardzo zwracają uwagę na szczegóły, dzięki czemu ma się pewność, że wszystko jest przetłumaczone na najwyższym poziomie.

Michał Sędzielewski, Rspective

Podczas naszej rocznej współpracy przekonaliśmy się, że Translatorion cechuje niezwykła dokładność i językowa skrupulatność, a także terminowość. Komunikacja między nami przebiegała wzorowo, a Martyna i Paweł bez problemu dostosowali się do używanych przez nas narzędzi. Ich pomoc językowa nie ograniczała się tylko do korekt, mogliśmy także liczyć na dodatkowe komentarze i sugestie dotyczące np. stylu i spójności tekstów.